Komatsu iş makinaları motor yedek parçaları

İş makinası motor yedek parçaları

komatsu-is-makinasi

Komatsu iş makinaları
motor yedek parça hizmetleri

SMA Makina, tecrübe ve bilgi birikimi ile komatsu iş makinalarına özel orjinal cummins yedek parça ile çözüm ortakları ve müşterilerinin ihtiyacı olan elektronik ve mekanik yedek parça tedariğinizde konusunda uzman ekibimiz ile Sma Makina’yı değerlendirmenizi dileriz.

Komatsu iş makinası yedek parça kullanılarak servisini verdiğimiz makinaların değerini arttırırız. Bu nedenle makinelerin ömrü uzar, iş yükünüz azaldığı gibi, arızalar da mümkün olduğu kadar azalmış olur.
Arızaların azalması ile orantılı olarak önem verdiğimiz zamanı kazanmış olursunuz. Dolayısıyla ekonomik olarak kazanmış olursunuz.

Cummins motor modelleri için buradan sayfamızı inceleyebilirsiniz.

cummins orjinal yedek parça

SMA, Cummins yedek parça ihtiyacınıza en uygun çözümü sunmaktan gurur duyar. Değerli müşterilerimize her zaman bir telefon (0216 394 25 67) kadar yakın olduğumuz gibi Tuzla‘daki yeni mağazamıza da her zaman bekleriz.

Cummins yedek parçaları konusunda sipariş veya bilgi talebi ihtiyacınız için yan taraftaki e-formu doldurmanız yeterlidir.

Yedek Parça Talebi

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Çalıştığı tedarikçilerini özenle seçen SMA Makina müşterilerine en uygun ve ekonomik yedek parça temin edebilmek için yurt dışındaki üretici firmalar ile irtibat halinde olarak, kendisi getirir.

 

 


Yetkili Servis ve Satıcısı

 

 


Yetkili Satıcısı