Cummins Part

Cummins Part

Cummins
Part

SMA Makina, tecrübe ve bilgi birikimi ile Cummins Part müşterilerinin ihtiyacı olan elektronik ve mekanik tüm yedek parça tedariğinde konusunda uzman ekibimiz ile Sma Makina Tuzla Showroomda en uygun fiyatlı Cummins Marin motor yedek parçaları konusunda ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Tuzla Showroomda yedek parça ihtiyacınızda kullandığınız makinaların değerini artmış olur. Makinelerin ömrü uzar, iş yükünüz azaldığı gibi, arızalar da mümkün olduğu kadar azalmış olur.
Arızaların azalması ile orantılı olarak önem verdiğimiz zamanı kazanmış olursunuz.

cummins orjinal yedek parça

SMA, yedek parça showroomda ihtiyacınıza en uygun çözümü sunmaktan gurur duyar. Değerli müşterilerimize her zaman bir telefon (0216 394 25 67) kadar yakın olduğumuz gibi Tuzla‘daki yeni mağazamıza da her zaman bekleriz.

Cummins yedek parçaları konusunda sipariş veya bilgi talebi ihtiyacınız için yan taraftaki e-formu doldurmanız yeterlidir.

Yedek Parça Talebi

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Çalıştığı tedarikçilerini özenle seçen SMA Makina müşterilerine en uygun ve ekonomik yedek parça temin edebilmek için yurt dışındaki üretici firmalar ile irtibat halinde olarak, kendisi getirir.

 

 


Yetkili Servis ve Satıcısı

 

 


Yetkili Satıcısı