AFA Industries Motor Yedek Parçaları

AFA Industries – Ağır Hizmet Tipi Motor Yedek Parçaları

Cummins
Motor Yedek Parçaları

Ticari ve endüstriyel dizel uygulamaların zorlu doğası nedeniyle, endüstri standardı, dayanıklı malzeme, en son teknoloji ve en yüksek kalitede hassas üretim gerektirir. AFA, en başından beri, bu üç faktörün şirketin operasyonlarının her yönünü yönlendirdiğini belirledi. Bizim parçaların nihai testi satış hacmi veya en düşük fiyat değil, bu alanda performans..

Tuzla Showroomda yedek parça ihtiyacınızda kullandığınız makinaların değerini artmış olur. Makinelerin ömrü uzar, iş yükünüz azaldığı gibi, arızalar da mümkün olduğu kadar azalmış olur.
Arızaların azalması ile orantılı olarak önem verdiğimiz zamanı kazanmış olursunuz.

cummins orjinal yedek parça

SMA Makina, AFA industries Türkiye Tek DistribütörüTuzla’daki yedek parça showroomunda ihtiyacınıza en uygun ağır hizmet tipi motor yedek parça çözümleri sunmaktan gurur duyar. Değerli müşterilerimize her zaman bir telefon (0216 394 25 67) kadar yakın olduğumuz gibi Tuzla‘daki yeni mağazamıza da her zaman bekleriz.

Cummins yedek parçaları konusunda sipariş veya bilgi talebi ihtiyacınız için yan taraftaki e-formu doldurmanız yeterlidir.

Yedek Parça Talebi

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Çalıştığı tedarikçilerini özenle seçen SMA Makina müşterilerine en uygun ve ekonomik yedek parça temin edebilmek için yurt dışındaki üretici firmalar ile irtibat halinde olarak, kendisi getirir.

 

 


Yetkili Servis ve Satıcısı

 

 


Yetkili Satıcısı